Menu

Mijn Kèperke

Inloggen voor clubleden. Bent u uw wachtwoord kwijt of nog geen account op de site maar wel lid van de club. klik hier.

Mijn KNLTB

Competitie voorjaar 2019

 


 Data voorjaarscompetitie 2019

____________________________________________________________________________________                        

                                           Speeldagen                                                                                     Inhaaldagen

__________________________________________________________________________________________________

Week             14       15        16      17       18       19        20         21       22                17       18        22       23        24     

______________________________________________________________________________________________________________________

dinsdag                          9 apr    16 apr    23 apr                7 mei     14 mei     21 mei   28 mei                          30 apr    30 mei   4 juni

vrijdag                           12 apr    19 apr    26 apr             10 mei     17 mei     24 mei    31 mei                          3 mei     30 mei   7  juni

zaterdag          6 apr     13 apr     20 apr                           11 mei     18 mei     25 mei     1 juni              27 apr   4 mei     30 mei   8 juni         

zondag            7 apr     14 apr     22 apr                           12 mei      19 mei    26 mei     2 juni              28 apr   5 mei     30 mei                10 juni   

_______________________________________________________________________________________________________________________

                               

              Feestdagen in 2019

              Pasen:             21 april

               Koningsdag:     27 april

               Hemelvaart:      30 mei

               Pinksteren:         9 juni

 


Teams voorjaar 2019   

Door de nieuwe inrichting van de competitie zijn dit jaar alle teams opnieuw in klassen ingedeeld.

De resultaten van 2019 zijn bepalend voor de klasseindeling in 2020.


dinsdagochtend                                            vrijdagmiddag                                             vrijdagmiddag                                       

DD 2e kl , Keperke 1                                   GD 50+ 3e kl, Keperke 1                             HD 50+ 3e kl, Keperke 1         

afd  36                                                            afd 2                                                            afd  5                  

 

Elma Jochems                                              Ricky den Hertog                                      Adrie Hellemons                  

Ria Witters                                                      Peter Gijzen                                                Henk Kronenberg                   

Marelle Dekkers                                              Kees Tak                                                    Peter van de Pas                   

Elly Buijs                                                         Jack Belleter                                               Ad Timmermans                    

Camilla Buser                                                 Adje Vergouwen                                          Ad Witters                            

                                                                        Bep Kruf                                                      Piet Zagers

                                                                        Toos Segers                                                                             

                                                                                                 


                                              

vrijdagavond                                             vrijdagavond                                                  vrijdagavond                          

GD 35+ 4e kl,  Keperke 1                         GD 35+ 4e kl, Keperke 2                              HD 35+ 1e kl,  Keperke 1

afd 65                                                        afd  37                                                           afd 6

 

Ad Doomen                                              Corina Dam                                                  Toine Verhoeven

Ben Monseurs                                            Tonnie Vermeeren                                        Harry van Caam

Toon Verwijmeren                                      John Geleijns                                                John van Peer

Lian Doomen                                              Richard Kanters                                            Gerhard Maat

Nanny Verhoeven                                       Lidy Tamaela                                                Wiljo van Okkenburg

Hetty van Okkenburg                                  Petra Jager                                                   Patrick Aerts

Marianne Verwijmeren                                 

                                                                                                                                                                                                                                  


 

vrijdagavond                                         vrijdagavond                                          vrijdagavond                                            

HD 35+ 2e kl, Keperke 2                      HD 35+ 4e kl, Keperke 3                       HD 17+ 1e kl, Keperke 1

afd 11                                                    afd  16                                                   afd  18                 

                                                                                                                                                                   

Menno Aarsen                                      André Schoonen                                Leo Baaten

Jan Oomen                                            Toon de Rooij                                       Alwie van Hooijdonk

Corné Kriesels                                       Ronald Hagenaars                               Ruud Leyba

René van Duijnhoven                             Sjeffrey Bierbooms                              Jan van de Moosdijk

Johan Rockx                                           Elthjo de Bel                                        Martijn Monseurs

Marcel Kepers                                         Ad Maas                                              Ad Rijsdijk

Dennis Quist (res)                                                                                                                                    

                                                                                                                                                 


vrijdagavond                                           vrijdagavond

HD 17+ 2e kl, Keperke 2                        DD 17+, 4e kl, Keperke 1

afd. 31                                                     afd.34

 

Mathijs van der Zande                            Miriam Kanters

Jan Peeters                                             Ilona Christianen

Koen Doomen                                         Angela Buckens

Pascal van der Weegen                          Chantal van der Meer

Polle Paantjens                                       Sandra van Belle

Maikel Houtepen                                     Kitty Verwater

Yordi Janssen                                         Miranda Veldstra

Adriaan van den Broek

Robert Vergouwen

 


zaterdag                                               zaterdag                                                  zondag                                                          

Heren 35+ 1e kl, Keperke 1                 DD 17+ 4e kl, Keperke 1                       Heren 35+ 4e kl.  Keperke 1                         

afd 4                                                      afd 19                                                    afd 7

                   

 Michiel Timmermans                          Mirriam Moerings                                Dré Horsthuis                                                

 Corné van Beek                                   Will Paantjens                                        Renze van de Oetelaar                                   

 Quirien Daas                                        Hilma Korpershoek                               George Buckens                                              

 Rick Jochems                                       Maaike Willemse                                  Arjen Willems         

 Ronald Kronenberg                               Lianne van Alewijk                               Chester Sevenhuysen                                     

Tom Traets                                             Sonja Horsthuis                                   Edwin van Wijk                                                         

Johan van Sprundel                                                                                            Maurits Binnendijk

                                                                                                                                                                     

 


zondag landelijk

Dames 3e kl. Keperke 1 

afd 9 

 

Richelle Jochems

​Elma Jochems

Eva Aanraad

Marieke van Zuilichem

Kim Frik