Menu

Mijn Kčperke

Inloggen voor clubleden. Bent u uw wachtwoord kwijt of nog geen account op de site maar wel lid van de club. klik hier.

Mijn KNLTB

Najaarscompetitie 2018


 

Data van de najaarscompetitie


                                        SPEELDAGEN                                                                                             INHAALDAGEN


WEEK                               37          38         39           40            41            42           43                      44        45           46


donderdag                    13 sep      20 sep    27 sep     4 okt       11 okt     18 okt      25  okt              1 nov    8 nov   15 nov

vrijdag                           14 sep     21 sep    28 sep      5 okt       12 okt     19 okt      26 okt               2 nov   9 nov   16 nov

zaterdag                        15 sep     22 sep     29 sep     6 okt       13 okt     20 okt      27 okt               3 nov   10 nov  17 nov

zondag                          16 sep     23 sep     30 sep      7 okt       14 okt     21 okt      28 okt               4 nov   11 nov  18 nov


 

Aanvangstijden:

 

Donderdagmorgen:   10.00 uur

Vrijdagavond:            19.00 uur

Zaterdag:                   11.00 uur

Zondag:                     variabel tussen 10.00 en 14.00 uur (in overleg met de teams)

 

 


Teams 2018


Dames dubbel  17+(1)              Gemengd dubbel 17+(1)      Gemengd dubbel 35+ (1)    Heren dubbel 35+ (1)             

donderdagmorgen                    vrijdagavond                        vrijdagavond                        vrijdagavond

2e klasse afd 6.                             2e klasse  afd 19                 3e klasse afd 69                   2e klasse afd 35 


Ricky den Hertog                       Kim Frik                               Corina Dam                         Toine Verhoeven

Toos Segers                                Koen Doomen                       Laura de Beukelaer              Harry van Caam

Bep Kruf                                      Polle Paantjens                     Lidy Tamaela                        Gerhard Maat   

Nanny Verhoeven                       Pascal vd Weegen                Petra Jager                           John van Peer    

Lian Doomen                               Dennis Quistrs                     John Geleijns                         Wiljo van Okkenburg 

Elma Jochems                            Richel Jochems                    Richard Kanters                         

Ria Witters                                  Eva Aanraad                         Tonnie Vermeeren

                                                   Marieke van Zuilichem                      

                                                    Ellen Bartelen

                                                                                   


Heren Dubbel 35+ (2)              Heren Dubbel 35+ (3)        Heren Dubbel 35+ (4)          Heren dubbel 17+ (1)

vrijdagavond                           vrijdagavond                       vrijdagavond                        zaterdag

 2e klasse  afd 11                     2e klasse afd  13                  3e klasse afd 35                    2e klasse afd 17


Marcel Kepers                         Leo Baaten                           André Schoonen                 Quirien Daas

Jan Oomen                               Joop Bos                                Toon de Rooij                       Corné van Beek     

 Corné Kriesels                         Alwie van Hooijdonk               Anton Dam                           Rick Jochems

Menno Aarsen                          Jan v.d. Moosdijk                    Sjeffrey Bierbooms               Ronald Kronenberg

Johan Rockx                             Ad Rijsdijk                               Elthjo de Bel                        Michiel Timmermans

René van Duijnhoven                Ruud Leyba                            Ad Maas                             Tom Traets

Kees Driesprong                                               

                                                                                                                                                                                                  


Heren 35+  (1)                           

zondag                                      

open klasse afd 4              


George Buckens                     

Edwin van Wijk                      

Arjen Willems                          

Dré Horsthuis                           

Renze van de Oetelaar    

Chester Sevenhuijsen      

Maurits Binnendijk