Menu

Mijn K├Ęperke

Inloggen voor clubleden. Bent u uw wachtwoord kwijt of nog geen account op de site maar wel lid van de club. klik hier.

Mijn KNLTB

Najaarscompetitie 2019


 

Data van de najaarscompetitie


                                        SPEELDAGEN                                                                                             INHAALDAGEN


WEEK                               37          38         39           40            41            42           43                      44        45           46


donderdag                     12 sep     19 sep   26 sep      3 okt       10 okt     17 okt      24 okt               1 nov   8 nov    15 nov

vrijdag                           13 sep     20 sep    27 sep      4 okt       11 okt     18 okt      25 okt               2 nov   9 nov   16 nov

zaterdag                        14 sep     21 sep     28 sep     5 okt       12 okt     19 okt      26 okt               3 nov   10 nov  17 nov

zondag                          15 sep     22 sep     29 sep      6 okt      13 okt      20 okt      27 okt              4 nov   11 nov  18 nov


 

Aanvangstijden:

 

Donderdagmorgen;   10.00 uur

Vrijdagmiddag :        13.00 uur

Vrijdagavond:            19.00 uur

Zaterdag:                   variabel tussen 9.00 en 14.00 uur (in overleg met de teams)

Zondag:                     variabel tussen 9.00 en 14.00 uur (in overleg met de teams)

 

 


Teams 2019


Dames dubbel  17+(1)              Gemengd dubbel 17+(1)      Gemengd dubbel 35+ (1)    Gemengd dubbel 35+ (2)             

donderdagmorgen                    vrijdagavond                        vrijdagavond                        vrijdagavond

2e klasse .                                   2e klasse                               3e klasse                              3e klasse 


Ricky den Hertog                       Kim Frik                               Corina Dam                         Ad Doomen

Toos Segers                                Koen Doomen                       Laura de Beukelaer              Ben Monseurs

Bep Kruf                                      Polle Paantjens                     Lidy Tamaela                        Toon Verwijmeren

Nanny Verhoeven                       Pascal vd Weegen                Petra Jager                           Lian Doomen 

Elly Buijs                                     Dennis Quistrs                      John Geleijns                        Hetty van Okkenburg 

Elma Jochems                            Mathijs van der Zande           Richard Kanters                   Nanny Verhoeven      

Ria Witters                                  Eva Aanraad                         Tonnie Vermeeren                Marianne Verwijmeren

                                                   Marieke van Zuilichem           Rudy Koevoets         

                                                   Ellen Bartelen

                                                   Richel Jochems              


Heren Dubbel 35+ (1)                 Heren Dubbel 35+ (2)          Heren Dubbel 35+ (3)            Heren dubbel 17+ (1)

vrijdagavond                               vrijdagavond                        vrijdagavond                         vrijdagavond

2e klasse                                      2e klasse                               3e klasse                                2e klasse


Toine Verhoeven                          Menno Aarsen                     André Schoonen                 Leo Baaten

Harry van Caam                             Jan Oomen                           Toon de  Rooij                       Jan van de Moosdijk 

Gerhard Maat                                  Corné Kriesels                     Sjeffrey Bierbooms                Ad Rijsdijk

Wiljo van Okkenburg                       Marcel Kepers                      Elthjo de Bel                         Ruud Leyba

Patrick Aerts                                   Johan Rockx                          Ad Maas                               Alwie van Hooijdonk

                                                       René van Duijnhoven             Ronald Hagenaars               Martijn Monseurs

                                                       Kees Driesprong                                               

                                                                                                                                                                                                  


Dames Dubbel 17+ (1)               Heren Dubbel 17+ (1)             Heren Dubbel (1)                        

vrijdagavond                              zaterdag                                  zondag

3e klasse                                     2e klasse                                  1e klasse


Miriam Kanters                          Quirien Daas                            Renze van den Oetelaar                     

Ilona Christianen                          Tom Traets                               Edwin van Wijk                      

Miranda Veldstra                         Rick Jochems                           Arjen Willems                          

Chantal van der Meer                   Ronald Kronenberg                 Dré Horsthuis                           

Angela Buckens                           Michiel Timmermans                Maurits Binnendijk

Kitty Dietvorst                               Corné van Beek                       Chester Sevenhuijsen